wyszukiwanie zaawansowane
1 » Sposoby płatności2

Filtruj produkty

Kontakt

  • E-mail:biuro@perfunio.pl
  • Telefon797 422 999
  • Godziny działania sklepupon. - pt. 10.00 - 18.00
    sob. 10.00 - 15.00

Sposoby płatności

Za zamówione produkty możesz zapłacić na kilka sposobów. Najwygodniejszy sposób płatności wybierasz podczas składania zamówienia.

Gotówka
Za Zamówione produkty zapłacisz gotówką przy odbiorze przesyłki. Wybierając ten sposób płatności masz gwarancję szybkiej realizacji zamówienia, ponieważ nie musimy czekać na zaksięgowanie wpłaty na Naszym koncie bankowym.

Przelew
Wybierając ten sposób płatności po złożeniu zamówienia otrzymasz numer konta na który należy wpłacić należność. Pamiętaj aby w tytule przelewu podać numer zamówienia, który otrzymasz w wiadomości email, ułatwi on odnalezienie wpłaty i przyśpieszy realizację zamówienia. Zamówienie zostanie zrealizowane po zaksięgowaniu wpłaty na Naszym rachunku bankowym.

Dane do przelewu bankowego:
PODSIAD TRADE Żaneta Kawka
Wincentego Witosa 3A/9
18-500 Kolno

numer konta bankowego: 68 1870 1045 2078 1036 7066 0001


W tytule przelewu prosimy podać numer zamówienia

Szybkie płatności
Wybierając tą opcję płatności system przekieruje Cie na stronę Tpay.com, pośrednika który obsługuje dla Nas płatności elektroniczne. Następnie po wybraniu swojego banku system przekieruje Cie na jego stronę gdzie zaakceptujesz przelew. Dokonana płatność zazwyczaj w ciągu kilkunastu minut wpłynie na konto pośrednika Tpay.com, a My przekażemy zamówienie do realizacji.
Przejdź do strony głównej
alt
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
<<<<<